Gołubie, ul. Osiedle Zamkowisko

Działka (Budowlana) , 2 200 m2

149 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: GRP811184
Powierzchnia: 2 200 m2
Cena za m2: 67.73 PLN
Cena: 149 000 PLN

Opis nieruchomości:


Działka położona jest w ustronnym miejscu na osiedlu domków jednorodzinnych, na skraju wsi letniskowej w Gołubiu, nieopodal Góry Zamkowej i ok 900 m od jeziora Zamkowisko. Do okoła rozciągają się piękne tereny leśne.
Działka jest o powierzchni 2200m2, woda znajduje się przy drodze, skrzynka z prądem jest już na terenie nieruchomości.. Działka jest przeznaczona na zabudowę mieszkalną jednorodzinną z możliwością lokalizacji usług i rzemiosła nieuciążliwego. Teren nie jest ogrodzony. Dojazd drogą asfaltową, a do samej działki drogą polną. Połączenie z innymi miejscowościami zapewnia PKS i PKP. Na stacji kolejowej zatrzymują się pociągi kursujące pomiędzy Kościerzyną a Gdynią Główna.
Jest to idealne miejsce dla ludzi pragnących odpocząć od zgiełku miasta- znajdą tu ciszę i spokój, a zarazem atrakcje, które wzbogacą odpoczynek i życie codzienne. Oprócz kontaktu z naturą: czystymi jeziorami i lasami, można wybrać się na zwiedzanie ogrodu botanicznego oraz wieży widokowej na szczycie Wieżycy. W okolicach Gołubia znajdują się liczne szlaki turystyczne, piesze jaki rowerowe.
Kupujący nie ponosi żadnych kosztów pośrednictwa. Gwarantujemy bezpieczną transakcję, obsługe prawną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZĘTACJE!!
OPIEKUN OFERTY: Komar Dorota 608 326 002

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Dorota Komar

Telefon : 608 326 002

dorota.komar@grnieruchomosci.pl