Gołubie, ul. Osiedle Zamkowisko

Działka (Budowlana) , 1 000 m2

79 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: GRP499721
Powierzchnia: 1 000 m2
Cena za m2: 79 PLN
Cena: 79 000 PLN

Opis nieruchomości:


Działka położona jest na osiedlu domków jednorodzinnych, w ustronnym miejscu, na skraju wsi letniskowej Gołubie, nieopodal Góry Zamkowej i ok 800 m od jeziora Zamkowisko. W około  rozciągają się piękne tereny leśne.
Działka ma powierzchnię 1000m2, woda znajduje się przy drodze a skrzynka z prądem jest na terenie nieruchomości. Teren nie jest ogrodzony. Dojazd drogą asfaltową a do samej działki drogą polną. Połączenie z innymi miejscowościami zapewnia PKS i PKP. Na stacji kolejowej zatrzymują się pociągi kursujące pomiędzy Kościerzyną a Gdynią Główną.
Działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną z możliwością lokalizacji usług i rzemiosła nieuciążliwego.
Jest to idealne miejsce dla ludzi pragnących odpocząć od zgiełku miasta- znajdą tu ciszę i spokój, a zarazem atrakcje, które wzbogacą odpoczynek i życie codzienne. Oprócz kontaktu z naturą: czystymi jeziorami i lasami, można wybrać się na zwiedzanie ogrodu botanicznego oraz wieży widokowej na szczycie Wieżycy. W okolicach Gołubia znajdują się liczne szlaki turystyczne, piesze jak i rowerowe.
Kupujący nie ponosi żadnych kosztów pośrednictwa. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, obsługę prawną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!!
OPIEKUN OFERTY: Komar Dorota 608 326 02

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Dorota Komar

Telefon : 608 326 002

dorota.komar@grnieruchomosci.pl